Prodáno/Pronajato

Zpět k nabídce

Prodej bytu 4+kk s balkonem, 2 garážová stání, 2 sklepy, 90 m2, Bermanova 1011/9, Praha 9 - Čakovice

Evidenční číslo: 7329/5339
Adresa: Bermanova, Čakovice, Praha, Praha 9
Cena: 9 797 000Kč
9 797 000Kč

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele, bych vám velice rád nabídnul ke koupi tento atraktivní, světlý a perfektně dispozičně řešený byt 4+kk v pražských Čakovicích o ČISTÉ podlahové ploše 90 m2 (včetně příček 95,2 m2), ke kterému náleží ještě balkon o velikosti 6,2 m2, dále 2 prostorné sklepy v 1.podzemním podlaží o výměře 2,6 m2 a 2,3 m2, no a ještě 2 garážová stání, která se obě nacházejí v bezprostřední blízkosti domu (cca 30 m). Jedno z nich je v BD \"Slunečnice\" (dům hned naproti) a druhé je v BD \"Azalka\" (dům hned vedle). Dispozici a konkrétní výměry jednotlivých místností naleznete v přiloženém 3D půdorysu. Byt je v osobním vlastnictví a nachází se v 1. nadzemním podlaží novostavby z roku 2018, konkrétně v BD \"Bazalka\", který byl postaven v rámci úspěšného developerského projektu \"Čakovický park\" v ulici Bermanova 1011/9.

Co se týká vybavení a zařízení bytu, tak jako podlahová krytina je ve všech pokojích a vstupní hale plovoucí podlaha v dekoru ořech, jinak v koupelně, toaletě, komoře a spíži je položena dlažba. Všechny obložkové zárubně a dveře jsou v barvě bílé, stejně tak plastová okna. Velmi praktickou věcí je jak WC v rámci koupelny, tak i druhá samostatně řešená toaleta. Dostávám se k velmi kvalitnímu kuchyňskému koutu, který je v lakovaném bílém lesku, má pracovní desku ze žulového kamene s granitovým dřezem a je kompletně vybaven vestavnými spotřebiči.

Samostatně bych zmínil úložné prostory, kdy byt disponuje prostornou vestavěnou skříní jak ve vstupní hale, tak v ložnici, dále velmi praktickou komorou, no a navíc i skvělou spíží za účelem uchování potravin, která je součástí kuchyňské koutu. Vše je přehledně znázorněno na půdorysu bytu:)

Rád bych zmínil ještě kabelovou televizi a internet, které jsou zde vedeny optickými kabely a tyto služby zde zajišťuje firma Connect plus.

Momentální celkové reálné náklady spojené s užíváním bytu, a to včetně fondu oprav i nákladů na elektrickou energii, jsou ve výši 6.690,-.

Následně se dostávám k občanské vybavenosti, která je jedním slovem perfektní. Přímo na sídlišti je nová mateřská školka, obchod s potravinami, restaurace a nedávno se tu otevřel supermarket LIDL, který je jen pár kroků od domu a v pěší dostupnosti je i Hypermarket Globus. Otevřena byla i nová budova ZŠ Edvarda Beneše a k dispozici jsou v rámci Čakovic i další mateřské školky. Mimo jiné je zde spousta dětských hřišť pro nejmenší, sportovišť, byl vybudován krásný skatepark a venkovní posilovna. Na procházku můžete jít do přilehlého Zámeckého parku se dvěma rybníky, Zámeckým a Cukrovarským, vhodnými i k rybaření.

Jinak kousíček od domu je konečná autobusu 136, kterým se dostanete na metro Letňany \"C\" za 12 minut a metro Vysočanská \"B\" za 20 minut. Velmi pohodlné je z Čakovic i cestování vlakem, kdy jste v centru ze stanice \"Nádraží Čakovice\" také za cca 20 minut.

Velice rád vás přivítám na osobní prohlídce a samozřejmostí je i pomoc se zajištěním hypotečního úvěru.

Základní info

Umístění: Sídliště
Konstrukce: Smíšená
Adresa: Bermanova, Čakovice, Praha, Praha 9
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: Zvýšené přízemí
Počet NP: 5
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: B - velmi úsporná
Podle vyhlášky: Vyhláška č. 78/2013 Sb.

Vybavení objektu

Zařízeno částečně nábytkem, Balkon, Výtah, Sklep, Garáž, Bytové jádro zděné, Bezbariérový přístup

Inženýrské sítě

230V, Voda, pitná, Internet, Kanalizace, TV kabel

Charakteristika objektu

Bezbariérové bydlení, Bydlení pro rodiny, Novostavba

Dopravní dostupnost

Autobus, Dálnice, MHD, Silnice, Vlak, Metro

Vybavenost v okolí

Zdravotnická zařízení, Úřady, Školka, Škola, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Kabelové rozvody, Kabelová televize, Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední dálkové

Elektro:

230V

Máte otázku?