Zpět k nabídce

Prodej novostavby rodinného domu 6+kk s dvojgaráží, 193 m2, pozemek 1000 m2, Veleň - U Kovárny

17 990 000Kč

Popis nemovitosti

V zastoupení developera vám nabízím ke koupi tuto novostavbu rodinného domu (č.26), který má 2 nadzemní podlaží + půdu, dispozičně je řešen jako 6+kk o podlahové ploše 193 m2 (včetně dvojgaráže 37 m2) a je postaven na velkorysém, rovinatém pozemku o výměře 1000 m2, a to v rámci developerského projektu Domy Veleň - U Kovárny, zhotoveném v energetické třídě B. Veškeré výměry a dispozice, stejně tak jako umístění domu v rámci projektu, naleznete přehledně v přiložených půdorysech, fotkách a situačním plánu celé stavby.

Pro Vaši představu o standardním provedení přikládám do inzerátu i fotky hotového domu typu 2A (včetně fotek interiéru), který je půdorysně a dispozičně totožný s domem č.26, který je předmětem tohoto prodeje a momentálně se nachází ve fázi výstavby.

Co se týká vybavení a zařízení domu, tak kompletní seznam standardů (včetně konstrukčního řešení) zašlu v případě zájmu mailem ve formátu PDF, zde uvedu jen některé body. Dům je vybaven plynovým kondenzačním kotlem s integrovaným zásobníkem (120 l) a vytápění zajišťuje teplovodní podlahové topení v kombinaci s krbovými kamny. Podlaha je v obytných částech vinylová, v koupelnách a WC je dlažba - obklad ve formátu 30 x 60. Okna a HS portál (posuvné okno v obývacím pokoji) jsou plastové, jedná se o šestikomorový profil s trojsklem, vnitřní strana je bílá, venkovní černá. Součástí standardu je zahradní dešťová jímka o objemu 6 m3 a dům bude osazen i venkovními přiznanými žaluziovými boxy. Samozřejmostí je i zavedení optického kabelu.

Z konstrukčních prvků bych zmínil obvodové zdivo, které tvoří cihlové bloky systém Porotherm nebo Heluz, broušená cihla tl.250 nebo 300 mm a fasádní zateplovací systém tl.200 mm s bílou omítkou. Střešní krytina je hladká betonová taška, barva černá.

Z občanské vybavenosti Veleně bych velmi rád hlavně zmínil kvalitní devítiletou Základní školu a Mateřskou školku, dále jsou zde dětská hřiště a sportoviště, výborná restaurace Obecní Dům, obchody s potravinami atd. I dopravní dostupnosti do Prahy je skvělá, autem je to například na okrajovou část do Čakovic 5 minut, případně autobusem č.377 až na Letňany cca 20 minut.

Za mě se jedná o velice zdařilý developerský projekt, který nerušeně navazuje na stávající zástavbu a splňuje požadavky klidného a moderního bydlení.

Předpokládaný termín kolaudace je červen 2024.

V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat kdykoliv.Základní údaje

Evidenční číslo7370
Typ nemovitostiDomy
UpřesněníRodinný dům
Typ prodejeprodej
Stav inzerátuProdáno/pronajmuto
En. náročnostB - velmi úsporná
Podle vyhláškyvyhláška č. 264/2020 Sb.

Cena a údaje k ceně

Cena17 990 000
Měna
Poznámka k ceněVčetně provize
Složení cenys provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaU Kovárny, Veleň, Praha-východ
AdresaVeleň
GPS latitude50.174488
GPS longitude14.551234

Vlastnosti, volby

Umístění v obciKlidná část obce
Konstrukce budovyCihlová
Typ budovySamostatně stojící
Inž. sítěKanalizace, Voda, pitná, TV kabel, Internet, 400V, 230V
VybaveníBezbariérový přístup, Nezařízeno nábytkem, Terasa, Garáž
CharakteristikaBydlení pro rodiny, Novostavba, Nízkoenergetický, Developerský projekt
Vybavenost okolíŠkola, Školka, Úřady
Dopravní spojeníSilnice, Dálnice, Autobus
Možnosti topeníPodlahové
VodaDálkový vodovod
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceKabelové rozvody, Kabelová televize, Internet
OkolíObytná
Elektro400V, 230V

Plochy

Užitná193 m2
Podlahová193 m2
Zahrada864 m2

Podlaží, počty místností

Počet NP2