Prodáno/Pronajato

Zpět k nabídce

Prodej chaty 3+1, 71 m2, pozemek 1129 m2, obec Libež - okres Benešov

Evidenční číslo: 5500/2918
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Libež
Cena: 1 121 000Kč
1 121 000Kč

Popis nemovitosti

REZERVOVÁNO. Ve výhradním zastoupení majitele, si Vám dovoluji nabídnout ke koupi tuto zrekonstruovanou, zateplenou a částečně zděnou chatu o dispozici 3+1 a užitné ploše 71 m2, nacházející se na vlastním rovinatém a rozlehlém pozemku o výměře 1129 m2 přímo u břehu řeky Blanice, cca 1 km od obce Libež.


V přízemí (47 m2) se nachází obývací pokoj, samostatná kuchyně a krásná nová koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Horní patro (24 m2) je rozdělené na 2 menší pokoje, sloužící jako ložnice. Vařit zde můžete buď na plynovém vařiči, kamnech, nebo zapojit přenosný elektrický dvouvařič.

Do koupelny a kuchyně je rozvedena voda, která je přivedena čerpadlem z kopané studny a následný ohřev je přes elektrický bojler. Odpad je řešen septikem a vytápění kamny na tuhá paliva, která jsou jak v obývacím pokoji, tak v kuchyni. Jinak elektřinu zde zajišťují dva solární panely, které dobíjí speciální vysokovýkonnou baterii, která dodává elektrickou energii jak do domu, tak do přilehlé kůlny (23 m2). V případě potřeby je možné připojit tento systém ještě na benzinovou centrálu. Ve výsledku je celý provoz díky solárním panelům a vlastní studni téměř beznákladový, ale chata není úplně vhodná pro celoroční užívání.

Přístup od hlavní silnice je autem až k pozemku po krátké nezpevněné cestě a je zabezpečen závorou, takže sem mají přístup pouze majitelé chat. Jinak velice doporučuji osobní prohlídku, protože je to krásné a klidné místo, kde můžete v pohodě relaxovat a načerpat síly.

V případě zájmu o osobní prohlídku mě neváhejte kontaktovat kdykoliv, budu se na Vás těšit.

Základní info

Umístění: Samota
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Smíšená
Adresa: Libež
Cena obsahuje s provizí RK, včetně právního servisu, s poplatky

Plochy

Plocha zastavená: 47m2
Plocha zahrady: 1082m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 2
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Zahrada

Inženýrské sítě

Studna

Charakteristika objektu

Nízkoenergetický

Dopravní dostupnost

Dálnice, Silnice

Charakter okolí objektu

Rekreační

Další údaje

Zdroj vody:

Místní zdroj

Přístupová cesta:

Nevyužitá

Odpad, kanalizace:

Septik

Typ vytápění objektu:

Lokální tuhá paliva

Máte otázku?